- JBL
- Ново

Цена
€95 00 / 185 80 лв
с ДДС
В Наличност
Вашата музика излиза на преден план с безжичните слушалки JBL Tune 680NC.
JBL Pure Bass Sound и обгръщащият Spatial Sound ви потапят в ясен и мощен звук, докато адаптивното шумопотискане ви освобождава от разсейващите шумове.Елегантният дизайн с фини метални акценти, който прилепва удобно върху ушите, подчертава стила ви.С до 76 часа живот на батерията можете да издържите цяла седмица без зареждане.А когато все пак се наложи, само 5 минути зареждане осигуряват още 5 часа слушане или просто включете сваляемия аудиокабел и останете в ритъма на музиката.Благодарение на двата микрофона, които улавят гласа ви с висока точност, разговорите звучат кристално ясно и за двете страни.Безпроблемното превключване между Bluetooth устройства ви помага да останете винаги свързани, а приложението JBL Headphones позволява лесно да персонализирате звука на музиката и яснотата на разговорите си.Леки и удобни за целодневно носене, със сгъваема конструкция за лесно прибиране в чантата, слушалките JBL Tune 680NC са създадени да ви следват - от сутрешните подкасти до плейлистите за цяла нощ - и да се открояват навсякъде.Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | USB-C |
| Микрофон | Built-in Microphone |
| Шумопотискане | Noise Cancellation |
| Контрол на звука | yes |
| Честотен обхват, Hz | 10 Hz - 20 kHz |
| Импеданс, Ohm | 32 ohm |
| Цвят | Blue |
| Други | Ear cushion 71 x 71 x 17 mm, 161 g |
| Приложение | за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | USB-C |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискане | Да |
| Контрол на звука | Да |
| Цвят | Blue |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Headsets |
| Тегло | 0.10кг |
JBL TUNE 680NC Безжични слушалки с активно шумопотискане – Бял цвят
Потопете се в чист звук с JBL TUNE 680NC. Тези слушалки от типа on-ear осигуряват легендарния JBL звук с мощни баси, докато активното шумопотискане блокира разсейващите шумове. Насладете се на до 40 часа безжична музика и останете свързани с вградения микрофон за ясни разговори.
Ключови Предимства
- Активно шумопотискане — Намалява околния шум за непрекъснато слушане.
- JBL Signature Sound — Чист, балансиран звук с дълбоки баси, които оживяват музиката ви.
- До 40 часа живот на батерията — Дълга възпроизвеждане с бързо зареждане чрез USB-C.
- Комфортен дизайн on-ear — Леки и сгъваеми за лесна преносимост.
- Вграден микрофон — Приемайте обаждания без ръце и активирайте гласови асистенти.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Размер на драйвера | 40 mm |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Живот на батерията | До 40 часа |
| Активно шумопотискане | Да |
| Микрофон | Да |
| Порт за зареждане | USB-C |
| Кабелна връзка | Включен 3.5 mm аудио кабел |
| Тегло | Приблизително 220 g |
Какво има в кутията
- Слушалки JBL TUNE 680NC
- USB-C кабел за зареждане
- 3.5 mm аудио кабел
- Кратко ръководство
- Гаранционна карта
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.














